Miot P

Z wielką radością w dniu 02/05/2020 w hodowli Dragonborn powitaliśmy malutkie Flaciki, których szczęśliwą mamą została Cindy, zaś tatusiem miotu Bango. W miocie P urodziło się 5 pięknych i silnych chłopaków (3 wątrobianych i 2 czarnych) oraz 3 dziewczynki (2 czarne i 1 wątrobiana).

Cindy – Sailing Team Dragon Dream

Mamusią szczeniąt jest wspomniana Cindy – Sailing Team Dragon Dream – określana przez nas na tle seterów w naszej hodowli „Czarną Perłą”. Od roku 2016 kiedy rozpoczęliśmy z nią aktywny udział w wystawach w Polsce jak i za granicą, gdzie cieszyła się uznaniem u ogromnej rzeszy sędziów. Te sukcesy przekuły się w uzyskanie podwójnego Interchampionatu (C.I.B. oraz C.I.E.) w Lipsku (sierpień 2018). Pasmo sukcesów wystawowych poza Polską obejmowało kraje takie jak Czechy, Słowacja, Niemcy. Równolegle do sukcesów wystawowych od 2016 roku Cindy może się poszczycić także tytułem suczki użytkowej i otrzymaniem certyfikatu użytkowości (od tamtej pory żadna suczka rasy flat coated retriever z Polski nie otrzymała tego certyfikatu) już w wieku niewiele ponad roku (sierpień 2016). Dyplomy I i II stopnia na licznych konkursach dla retrieverów Cindy otrzymywała zarówno w Czechach jak i Polsce (w Czechach wielokrotnie stawała na podium konkursów i tylko jeden wniosek dzieli ją od uzyskania Czeskiego Championatu Pracy). Pod wieloma względami Cindy jest ewenementem jako pies dwuzadaniowy (show+ użytkowość), ale przede wszystkim jest przewspaniałym towarzyszem dnia codziennego, ogromną i wrażliwą pieszczoszką, która uwielbia się bawić i spędzać czas z człowiekiem. Cindy uwielbia zabawy, dobre jedzonko i naukę, jest szalenie skoncentrowana na pracy z człowiekiem, ale potrafi się także całkiem odprężyć i bawić w najlepsze z innymi pieskami

Bango – Backseat Lover Optimus Canis
Bango – Backseat Lover Optimus Canis

Tatusiem miotu jest Bango – Backseat Lover Optimus Canis.
Banguś jest młodym i wybitnie obiecujący chłopakiem, który na swoim koncie ma tytuł Młodzieżowego Championa Polski oraz tytuł klubowego Zwycięzcy Polski (Klubowa Wystawa Retrieverów 2019, Wawrzkowizna). Ojcem Bango jest wybitny Multichampion i zwycięzca wielu prestiżowych imprez Almanza Backseat Driver „Baxer”, mamusią zaś Championka Polski, BORN TO BE WILD MALMESBURY Optimus Canis, czyli słodka „Banana”

Rodzice miotu są przebadani w kierunku: HD, ED, PL, Gonio oraz chorób oczu

Galeria miotu P

3 tydzień


1 tydzień


ur. 02/05/2020

Cindy & Bango