Miot Storm

W hodowli Dragonborn FCI (oddział Wrocław) maluszki z miotu S pojawiły się na świecie 17/07/2021. Szczęśliwymi rodzicami maluszków są nasza kochana Jessie (Heroine of Wisdom All Irish Gold) oraz cudowny King (Universe of Doubtless Justice All Irish Gold).

Jessie jest naszą chlubą i dumą hodowli, mamusią miotów F i W. Z sukcesów Jessie na wystawach należy wyróżnić: ukończone Championaty Czech oraz Polski, a także rozpoczęte Interchampionaty C.I.E. i C.I.B. , jak i otwarte championaty Niemiec i Słowacji. Jessie jest także dumną posiadaczką certyfikatu użytkowości psów (WCC), który został potwierdzony dyplomami na konkursach typu Field Trials w latach 2016-2017. W domu Jessie jest pewną siebie dojrzałą dziewczyną, która kocha wszystkich domowników, długie spacery i dobre jedzonko. Uwielbia się bawić wieczorową porą w zabawy szarpakowe lub aportowanie. A najbardziej oczywiście uwielbia spać przytulona przy swoich ukochanych dzieciach i hodowcach – najlepiej z głową na podusi.
King, który został wybrany na tatusia miotu S jest pięknym w ruchu i postawie młodym i bardzo utytułowanym kawalerem. Jest laureatem 2 miejsca na prestiżowej wystawie CRUFTS 2019, oraz posiada junior championaty Polski, Węgier oraz Słowacji. Jako dorosły pies może się poszczyć otwartym Interchampionatem C.IE. ukończonym championatem Węgier oraz otwartym championatami takich krajów jak Polska, Słowacja czy Ukraina. W swojej rodzinnej hodowli King jest kochanym i otoczonym troską wspaniałym i wesołym pieskiem. Uwielbia wędrówki po polach oraz wspólne zabawy z innymi pieskami.

Rodowód Miotu S

Universe of Doubtless Justice All Irish GoldOakdene
Que Du Bonheur
Jonola dr DolittleLochfrae Ralph Lauren
Jonola Bellstar
Okadene
Nothing Compares 2U
Thendara Satisfaction
Okadene Kilby
Okadene
Puzzels'n Crispis
Paris Match ThendaraGwendariff Pop Question
Thendara Lenamore
Okadene KilbyThendara Frozen Asset
Mayfred Mrs Robinson
Heroine of Wisdom All Irish GoldGarden Star's October RainSumaric Shadow
of Mr. Jingels
Thendara Don Corleone
Jonola Some Like It Hot At Sumaric
Garden Star's
Ferrero Rocher
Garden Star's
Billion Dollar
Garden Star's Amberlight
Sweet Soul All Irish GoldShandwick TopazCaspians Intrepid
Withersdale Crystal Maze at Shandwick
DEE DEE Amon IstariZachariras
Rauhbaard
Aga Rodzinny Kaprys

Siódmy tydzień miotu S

Czwarty tydzień miotu S


Drugi tydzień Miotu S


 

Pierwszy tydzień Miotu S